Scientix STEM Çalıştayımız, Dört Günün Ardından Sertifika Dağıtımı ile Sona Erdi
Scientix STEM Çalıştayımız, Dört Günün Ardından Sertifika Dağıtımı ile Sona Erdi
23.06.2024 14:20 119
Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Scientix Yetkililerinden Dr. Tunç Erdal AKDUR ve Uğur Doğan katılımları ile Batman'da Necat Nasıroğlu Külliyesi Hatice Nasıroğlu Konferans salonunda 3-6 Haziran 2024 tarihlerinde Scientix STEM çalıştayı düzenlendi. Çalıştay boyunca 14 Farklı Proje Gruplarına ayrılan katılımcılar Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik disiplinler arası yaklaşımla projeler tasarlayarak kapanış günü projelerini sundular. İnovatif ve özgün projeler tasarlayan katılımcılar sertifikalarını aldılar. Süreç boyunca desteğini esirgemeyen Batman İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hasan ÇANKAYA, Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Nezir SEVİM, Sason İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Veysi BOZKURT, Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şahabeddin KONAKÇİ, Şube Müdürlerimiz Mehmet Şirin TEMİZ, Akın ARI tarafından katılımcılara sertifikalar takdim edildi.
Yayın Tarihi:06.06.2024
Kültür Mah. 2608 Sk. No15 Merkez/Batman - 4882807200