BATMAN İL MEM ARGE

"Uzaktan Eğitim Döneminde İlk Okuma - Yazma Süreci" Konulu Çevrim İçi Seminer Verildi.

'2023 Batman Eğitim Akademileri' kapsamında uzaktan ve yüz yüze eğitim sürecinde öğretmenlerimizin kişisel, sosyal ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla yürütülen Öğretmen Akademisi sayesinde, öğretmenlerimiz alanlarında uzman akademisyen ve yazarlarla bir araya getiriliyor. Bu kapsamda  Prof. Dr. Emre ÜNAL tarafından "Uzaktan Eğitim Döneminde İlk Okuma - Yazma Süreci" konulu çevrim içi seminer verildi.


   '2023 Batman Eğitim Akademileri' bünyesinde yer alan 'Öğretmen Akademisi' kapsamında ilimiz genelindeki öğretmenlere yönelik "Uzaktan Eğitim Döneminde İlk Okuma - Yazma Süreci" konulu çevrim içi seminer Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde akademisyen olarak görev yapan Prof. Dr. Emre ÜNAL tarafından verildi. Program soru-cevap şeklinde gerçekleşti. Katılımcılarımızın tüm sorularına cevap veren Prof. Dr. Emre ÜNAL eğlenceli anlatımıyla katılımcıları güldürürken çok faydalı bilgiler verdi. Öğretmen, veli ve  idareciler tarafından ilgiyle takip edilen bu programa katkılarından dolayı Prof. Dr. Emre ÜNAL'a teşekkür ediyoruz. 

 

20-12-202020-12-202020-12-202020-12-2020

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.