BATMAN İL MEM ARGE

Teknik Destek Eğitimleri Planlandı

  Dicle Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen eğitimlerin planlaması yapıldı.  
Teknik Destek Eğitimleri Planlandı

 

 

 

                Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bölgemizdeki genel hizmetlerimiz; bölgeye yönelik eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürme, eğitim öğretim programlarının uygulanmasını sağlamak, eğitime erişimi teşvik edecek ve artıracak çalışmalar yapmak, eğitim hizmetlerinin yürütülmesinde verimliliği sağlamak, eğitim kurumları ve öğrencilere yönelik araştırma geliştirme ve saha çalışmaları yapmak, insan kaynaklarıyla ilgili kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar yapmak, yöneticilik formasyonunun gelişmesini sağlayıcı faaliyetler yürütmek, personelin eğitimlerine ilişkin iş ve işlemleri yapmak ve eğitimlere katılmasını sağlamak personel ve yönetim hizmetlerini yerine getirmektir. Bu bağlamda İlimiz ARGE Birimi tarafından Kasım-Aralık döneminde yazılan Tasarımlı Odaklı Düşünme Teknik Destek Eğitimi kalkınma ajansı tarafından kabul edilmiştir.

                 İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yazılan Mesleki ve Teknik Lisesinde okuyan Öğrencilere İnovasyon Eğitimi adlı Teknik Destek programına da ortak olmuştur. Kabul edilen Teknik Destek Eğitimleri sayesinde yaklaşık olarak 60 tane öğretmenimizin bu alanlarda eğitim almaları sağlanacaktır.

 

 

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.