BATMAN İL MEM ARGE

'Öğretmen ve Yöneticilerimizle Buluşuyor' konulu online konferansı

  MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan BOYACI 'Öğretmen ve Yöneticilerimizle Buluşuyor' konulu online konferansı  
'Öğretmen ve Yöneticilerimizle Buluşuyor' konulu online konferansı

 

2023 Batman Eğitim Akademileri' 'Öğretmen Akademisi' kapsamında Millî Eğitim Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Adnan BOYACI 'Öğretmen ve Yöneticilerimizle Buluşuyor' konulu online konferans verdi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Milli Eğitim Yöneticileri, okul idarecileri ve öğretmenlerimizin katıldığı '2023 Batman Eğitim Akademileri' kapsamında gerçekleşen konferansta 'Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Adnan BOYACI eğitimde performans, hizmet içi eğitimler, öğretmenlerin akademik ile mesleki gelişimi ve aday öğretmenlik süreci ile ilgili konuştu. Gerçekleşen konferansın sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN, '2023 Batman Eğitim Akademileri' 'Öğretmen Akademisi'ne katılarak destek olan Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü BOYACI'ya teşekkür etti. Konferans soru cevap bölümüyle sona erdi.

 

 

 

 

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.