BATMAN İL MEM ARGE

eTwinning Çalıştayı

eTwinning Çalıştayı Fatıma Zehra Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi'nde Gerçekleştirildi
eTwinning Çalıştayı

 

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak düzenlediğimiz 65 öğretmenin katıldığı 2 gün süren 2. eTwinning Çalıştayı sona erdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN eTwinning çalıştayını ziyaret edip eTwinning projeleri kapsamında okulların çalışmalarının yer aldığı sergiyi gezdi.

 

Fatıma Zehra Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleşen ikinci eTwinning Çalıştayını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ilk olarak eTwinning projeleri kapsamında okulların çalışmalarının yer aldığı sergiyi gezdi, öğretmenlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra eTwinning çalıştayını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN eTwinning İl Koordinatörü Nagehan RÜZGÂR'dan çalıştay hakkında bilgi aldı ve 2 gün süren çalıştayın  gerçekleşmesinde emeği geçen eTwinning İl Koordinatörümüz  Nagehan RÜZGÂR ile ilimize gelerek çalıştaya katkı sunan Eğitmen Öğretmenlerimiz Ünal SAPER ve Kenan ÇETE'ye de teşekkür ediyorum." dedi. Çalıştay sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN çalıştaya katılan öğretmenlere kitap hediye etti. Çalıştay ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN'a Şube Müdürü Ahbulhakim DOĞU eşlik etti. Çalıştay öğretmenlere verilen katılım belgeleriyle sona erdi.
 

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.