BATMAN İL MEM ARGE

eTwinning Çalıştayı Sona Erdi

  Bakanlığımız 2023 vizyon belgesinin İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi ve Yönetimi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ar-Ge Birimi tarafından gönüllü öğretmenlere yönelik düzenlenen eTwinning Çalıştayı sona erdi.  
eTwinning Çalıştayı Sona Erdi

            Halk Eğitim Merkezinde 14-15 Ocak tarihlerinde gerçekleşen eTwinning Çalıştayını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, çalıştaya katılan ve eTwinning eğitimi alan öğretmenlere katılım sertifikalarını verdi. Çalıştayın gerçekleşmesinde emeği geçen eTwinning il koordinatörü Nagehan RÜZGAR ve çalıştaya ev sahipliği yapan Halk Eğitim Merkezi (HEM) idarecilerine teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, gönüllü olarak eTwinning eğitimi alan öğretmenleri kutlayıp yapacakları çalışmalarda kendilerine başarılar diledi.

            Çalıştayda gönüllü öğretmenlere, temel eTwinning bilgileri, eTwinning projesi planlama, kalite etiketi ve Web 2.0 araçlarını kullanma konularında uygulamalı eğitimler verildi. Çalıştaya katılan öğretmenlerimizin edindikleri bilgi ve becerilerini mesleki alanda kullanımlarının sağlanarak mesleki gelişimlerini tamamlamış eğitimciler olarak başta öğrenciler olmak üzere tüm eğitim paydaşlarımıza faydalı olmaları amaçlandı.

 

 

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.