BATMAN İL MEM ARGE

Beşiri İlçesinde eTwinning ve Erasmus+ KA101 Projeleri Çevrim İçi Atölye Çalışması Yapıldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Beşiri ilçesindeki gönüllü öğretmenlere yönelik eTwinning ve Erasmus+(KA101) Projeleri çevrim içi atölye çalışması yapıldı.  
Beşiri İlçesinde eTwinning ve Erasmus+ KA101 Projeleri Çevrim İçi Atölye Çalışması Yapıldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Beşiri ilçesindeki gönüllü öğretmenlere yönelik eTwinning ve Erasmus+(KA101) Projeleri çevrim içi atölye çalışması yapıldı. Üç gün süren "eTwinning ve Erasmus+ KA101 Projeleri Çevrim İçi Atölye Çalışması"   ile ilçe  geneli 20 öğretmene eTwinning ve Erasmus+ projeleri hakkında detaylı bilgiler verildi. 

     Atölye çalışmasının birinci gününde öğretmenlere, Erasmus+ Eğitim-Öğretim Alanında Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Okul Eğitimi (KA101) Projeleri konusunda detaylı bilgi verildi. İkinci günde ise temel eTwinning bilgileri, eTwinning projesi planlama ve kalite etiketi  konularında uygulamalı eğitimler verildi. Ayrıca iyi proje örnekleri gösterildi. Üçüncü günde, Erasmus+ KA101 Projeleri başvuru formu konusunda detaylı bilgi verildi ve iyi proje örnekleri gösterildi. Atölyeye katılan öğretmenlerimizin edindikleri bilgi ve becerilerini mesleki alanda kullanımlarının sağlanarak mesleki gelişimlerini tamamlamış eğitimciler olarak başta öğrenciler olmak üzere tüm eğitim paydaşlarımıza faydalı olmaları amaçlandı. 
     Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden eTwinning İl Kordinatörü Nagehan RÜZGAR ve Erasmus+ Projeler Sorumlusu Erkan ALKAN'ın eğitmen olarak yer aldığı üç günlük atölye çalışmasının ardından katılımcılara Katılım Sertifikası verildi. Eğitmenlerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

06-12-202006-12-202006-12-202006-12-202006-12-2020

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.