BATMAN İL MEM ARGE

Batman TED Koleji'nde eTwinning Tanıtım Çalışması Yapıldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Batman TED Koleji'ndeki gönüllü öğretmenlere yönelik "eTwinning Tanıtım Çalışması" yapıldı.  
Batman TED Koleji'nde eTwinning Tanıtım Çalışması Yapıldı

  Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Batman TED Koleji'ndeki gönüllü öğretmenlere yönelik "eTwinning Tanıtım Çalışması" yapıldı.  Batman eTwinning İl Koordinatörü Nagehan RÜZGAR tarafından yapılan eTwinning tanıtım toplantısında, eTwinning sistemine kaydolma, projelere katılma, Ortak Bulma Forumları, eTwinning Portal, Twinspace gibi konularda detaylı bilgi verildi. 

   Öğretmenlerimiz tarafından ilgiyle karşılanan toplantıdan sonra Okul Müdürü Hasan ERDAL teşekkürlerini iletirken, böyle dinamik ve istekli bir öğretmen kadrosuyla çalışmanın çok güzel olduğunu ve okulu eTwinning faaliyetleriyle daha güzel yerlere getirmeyi hedeflediklerini söyledi. Misafirperverlikleri ve ilgileri için başta Okul Müdürü Hasan ERDAL olmak üzere tüm Batman TED Koleji öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

 

 

20-12-202020-12-202020-12-2020

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.