BATMAN İL MEM ARGE

Batman Merkez Yağmur Anaokulu'nda eTwinning Tanıtım Çalışması Yapıldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Batman Merkez Yağmur Anaokulu'ndaki gönüllü öğretmenlere yönelik "eTwinning Tanıtım Çalışması" yapıldı.  
Batman Merkez Yağmur Anaokulu'nda eTwinning Tanıtım Çalışması Yapıldı

      Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından Batman Merkez Yağmur Anaokulu'ndaki gönüllü öğretmenlere yönelik "eTwinning Tanıtım Çalışması" yapıldı.  Batman eTwinning İl Koordinatörü Nagehan RÜZGAR tarafından yapılan eTwinning tanıtım toplantısında, eTwinning sistemine kaydolma, projelere katılma, Ortak Bulma Forumları, eTwinning Portal, Twinspace gibi konularda detaylı bilgi verildi. 

   Öğretmenlerimiz tarafından ilgiyle karşılanan toplantıdan sonra Okul Müdürü Mehmet Ali YILMAZ teşekkürlerini iletirken, böyle dinamik ve istekli bir öğretmen kadrosuyla çalışmanın çok güzel olduğunu ve okulu eTwinning faaliyetleriyle daha güzel yerlere getirmeyi hedeflediklerini söyledi. Misafirperverlikleri ve ilgileri için başta Okul Müdürü Mehmet Ali YILMAZ olmak üzere tüm Yağmur Anaokulu öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

13-11-202013-11-2020

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.