BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak yayınlayacağımız eTwinning projelerimizde bu hafta  "Benimle Paylaşır Mısın ? (Can You Share With Me?)"  projesi yer alıyor.  
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

    Batman Gercüş Tepecik İlkokulu 4/A Sınıfı Öğretmeni Serdar ADLI  ve öğrencileri ; Türkiye'den 10 ve Azerbaycan'dan 1 ortaklarıyla beraber "Benimle Paylaşır Mısın ? (Can You Share With Me?)" adında bir eTwinning projesine başlamışlardır. Proje kurucuları Ankara Mamak Naşide Halil Gelendost İlkokulu Sınıf Öğretmeni Banu FİNAL ve Ankara Polatlı İnkılap İlkokulu Sınıf Öğretmeni Sevda ÇINGIL 'dır.

PROJE ORTAKLARI

Emine ÖZDİLEK          KIRKLARELİ

Emine KEŞOĞLU         KONYA

Cansu KURUMLU        İSTANBUL

Ömer USLU                  ORDU

Hatice AYAS                  TRABZON

Gülsüm HATİPOĞLU   ANKARA

Halime İLTAR               ANTALYA

Gulcohre XELİLOVA    AZERBAYCAN

PROJE HAKKINDA : Paylaşma doğuştan gelen bir davranış değildir. Sonradan öğrenilir. Bir çocuğun paylaşmayı öğrenmesi ve kendi hayatında uygulaması önemli bir sosyal beceridir. Çocuğun sorumluluk alması ve paylaşmayı bilmesi önemli bir erdemdir. Çocuklar paylaşmanın anlamını deneyimleyerek yaşamalıdır. Çocuklar paylaşımda bulunduğu kişinin yüzündeki mutluluğu gördükçe daha çok mutlu olur. Bu da toplumun mutluluğu anlamına gelir. Proje, web 2.0 araçlarını kullanarak müfredata uygun öğrenme sağlamayı hedefliyor.

Proje; Ocak 2021- Mayıs 2021 dönemini kapsayacak şekilde planlanmıştır.

 Proje ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz. Facebook , İnstagram ve Twitter sayfalarına üye olabilir ve proje aşamalarını yakından takip edebilirsiniz. 

Facebook:       https://www.facebook.com/groups/415326833143114

İnstagram:      https://www.instagram.com/benimlepaylasirmisin/?igshid=bcr034obftzy

Twitter:          https://twitter.com/benimle_r

Serdar ADLI öğretmenimize ve tüm proje ekibine teşekkür eder, başarılar dileriz.  

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.