BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak yayınlayacağımız eTwinning projelerimizde bu hafta  "Let Us Be Their Voice (Onların Sesi Biz Olalım)"  projesi yer alıyor.  
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

      Batman /Gercüş/Tepecik İlkokulu 4/A Sınıfı Öğretmeni Serdar ADLI  ve öğrencileri ; Türkiye'den 10 ve Portekiz'den 1 ortaklarıyla beraber "Let Us Be Their Voice(Onların Sesi Biz Olalım)" isimli eTwinning projesi yapmaya başlamışlardır. Proje kurucuları; Ankara'dan Ayşe Özbey GÜNDOĞDU  ve Erzurum'dan Çiğdem Toprak GÜNGÖR 'dür.

     Proje ; Sosyal hayatımızın bir parçası olan hayvanları konu alıyor. Hayvanlara sevgi göstermenin ve onları korumanın, insanlığın bir gereği olduğunu vurgulamak, doğal ve sosyal çevremizin bir parçası olan hayvan dostlarımıza karşı yapılan olumsuz davranışlar konusunda toplumda farkındalık yaratmayı  amaçlıyor. Proje; Ekim 2020-Ocak 2021 dönemini kapsayacak şekilde planlanmıştır.

      Proje ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz. Facebook , Instagram ve Twitter sayfalarına üye olabilir ve proje aşamalarını yakından takip edebilirsiniz. 

Facebook:       https://www.facebook.com/groups/1718043295019371

İnstagram:      https://www.instagram.com/onlarin_sesi_biz_olalim/

Twitter:          https://twitter.com/SesiBiz

Serdar ADLI öğretmenimize ve tüm proje ekibine teşekkür eder, başarılar dileriz.  

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.