BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak yayınlayacağımız eTwinning projelerimizde bu hafta  "Eller Birleşsin Arkadaşlık Güçlensin-EBAg"  projesi yer alıyor.    
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

 Batman İMKB Belde İlkokulu Müdür Yardımcısı Süleyman ANIK'ın kurucu ortağı olduğu Türkiye ve Azerbaycan'dan ortakların yer aldığı akran zorbalığı konulu "Eller Birleşsin Arkadaşlık Güçlensin-EBAg" isimli uluslararası eTwinning projesi Kasım-2020 tarihi itibariyle başlamıştır.

  Proje, Okul öncesi ve ilkokuldaki olumlu akran ilişkileri çocuğun yaşamı boyunca sosyal kabulünü ve yeterliliğini etkilemektedir. Bu süreçte olumlu davranışlar kazanması bu bağlamda önemlidir. Zorbalık gibi olumsuz davranışların, karşısındaki kişileri ve ilişkileri nasıl olumsuz etkilediğini fark ederek bunun yerine kazanacak, olumlu davranışların öğretilmesi amaçlanmaktadır.

 Proje kurucuları Batman'dan Süleyman ANIK ve Diyarbakır'dan Nesrin ŞAHİNOĞULLARI BALIKÇI'dır.  Proje Kasım -2020'de başlayıp Mart 2021'de sona erecektir. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılını kapsamaktadır. 

 Proje ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz. Facebook ve Blog sayfalarına üye olabilir ve proje aşamalarını yakından takip edebilirsiniz. 

Facebook:   https://www.facebook.com/groups/3706304112739456

Blogger: https://ellerbirless.blogspot.com/

Proje kurucusu Süleyman ANIK ve tüm proje ekibine teşekkür eder, başarılar dileriz.  

11-12-2020

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.