BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak yayınlayacağımız eTwinning projelerimizde bu hafta  "BENİM ŞEHRİM BENİM HİKAYEM / MY CITY MY STORY"  projesi yer alıyor.  
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

  Batman Kültür İlkokulu İngilizce öğretmeni Pakize KOCA ve öğrencileri ; Türkiye'den 9 ortağı ve Romanya'dan, Azerbaycan'dan, İtalya'dan ve Romanya'dan ortaklarıyla beraber "Benim Şehrim Benim Hikayem / My City My Story" isimli etwinning projesi yapmaya başlamışlardır. Proje kurucuları Karaman'dan Belgin EREL ve Romanya'dan Alina MIHAILESCU'dur. 

  Proje, katılan tüm ortakların yaşadığı şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini, yöresel ve kültürel özelliklerini, oyunları ve geleneksel etkinliklerini tanıtmayı hedeflemektedir. Proje sayesinde öğrenciler hem farklı şehirlerimizi tanıyacak hem de kendi şehrimiz olan Batman'ı  ve bölgemiz olan Güneydoğu Anadolu Bölgesini tanıtacaklar. Proje eylülde başlayıp haziranda sona erecektir. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılını kapsamaktadır.

 Proje ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkleri tıklayarak öğrenebilirsiniz. Facebook ve Instagram sayfalarına üye olabilir ve proje aşamalarını yakından takip edebilirsiniz. 

Facebook:   https://www.facebook.com/groups/746328512858686

Instagram: https://instagram.com/benimsehrimbenimhikayemprojesi?igshid=10nvedzlybtb2

Pakize KOCA öğretmenlerimize ve tüm proje ekibine teşekkür eder, başarılar dileriz.  

 

04-12-2020

 

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.