BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak yayınlayacağımız eTwinning projelerimizde bu hafta  "ANNE VE BABAMIN OYUNLARI İLE BÜYÜYORUM"  projesi yer alıyor.   
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

     Kuruculuğunu Batman Kozluk Bekirhan İlkokulu'ndan Okul Müdürü Şehmus EROL ve Batman Merkez Sakarya İlkokulu'ndan Sınıf Öğretmeni Nimet ERGÜL'ün yaptığı "Anne ve Babamın Oyunları İle Öğreniyorum" projesinde, evlerin dört duvarı arasına sıkışmış, tamamen teknolojik ve sanal oyunlara bağımlı olup asosyal bireyler haline gelen çocuklarımızın geçmişte anne ve babalarının sokakta, bahçede oynadığı oyunları onlardan dinleyip öğrendikten sonra beraber oynamaları hedeflenmektedir. Aynı zamanda aile bireyleri arasındaki iletişimi güçlendirmeyi ve çocukların geçmiş ile bir köprü kurarak geleneksel çocuk oyunlarını öğrenmelerini hedefleyen proje Türkiye ve Azerbaycan'dan toplam 10 öğretmenin ortaklığıyla Ekim-Ocak 2020 tarihleri arasında uygulanacaktır. Proje 7-11 yaş arası öğrencileri kapsamaktadır. Proje kurucusu öğretmenlerimiz Nimet ERGÜL, Şehmus EROL ve proje ekibine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz. 

 

 

06-11-202006-11-202006-11-2020

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.