BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

    Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak yayınlayacağımız eTwinning projelerimizde bu hafta  DR. MATH projesi yer alıyor. 
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

 

2023 Eğitim vizyonunu benimseyerek oluşturulan DR MATH eTwinning projesi 9. Matematik müfredatını baz alarak dijital içerikli , akran öğretimini destekleyen , uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim süreçlerinde kullanılabilecek, öğretmen ve öğrenci işbirliğinin yüksek düzeyde olduğu , 21. yy eğitim standartlarına uygun bir öğretim materyali olacak şekilde etkileşimli bir matematik kitabı oluşturmayı hedeflemektedir. Toplamda 9 modülden oluşacak etkileşimli kitabın ilk modülü dijital ortamda yayınlandı. Projenin kurucuları Halil Hamidi Anadolu İmam Hatip Lisesi Matematik Öğretmeni Gamze Öztürk ile Lankaran 7 Nomreli Tam Orta Mekteb Matematik öğretmeni Arzu Malikova'dır. Türkiye ,Azerbaycan, Romanya, Portekiz, Moldova Cumhuriyeti ve Ürdün ortaklığında yürütülen projenin toplam 18 rehber öğretmeni bulunmaktadır.Proje Eylül-Haziran ayları arasında 1 (bir) eğitim-öğretim yılı boyunca devam edecektir. Proje kurucusu öğretmenimiz Gamze ÖZTÜRK ve proje ekibine teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz. 

Projenin ilk modülü :

(copy) A new book (copy) A new book Click to read this book, made with Book Creator https://read.bookcreator.com

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.