BATMAN İL MEM ARGE

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi olarak yayınladığımız eTwinning projelerimizde bugün  "Wordwinning" projesi yer alıyor.      
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi eTwinning Proje Tanıtımı

    Batman Selahaddin Eyyübi Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Arda Dılovan IŞIK'ın ortak okul olarak yürüttüğü Wordwinning projesi ülkemizden 10 okul ile birlikte yürütülmektedir. Proje Mart 2021'den bu yana devam etmektedir. Proje 11-14 yaş arası ortaokul öğrencilerini kapsamaktadır.

     Projede öğrencilerin, günlük hayatta kullanacakları ingilizce kelimeleri farklı etkinlik ve araçlar kullanarak kolay ve etkili öğrenmeleri amaçlanmaktadır.Öğrencilerin ingilizce iletişim becerilerini artırmak, farklı kültürleri tanımasını sağlamak, kalıcı ve etkin öğrenmenin sağlanması, bilgi ve İletişim teknolojileri kullanıımı konusunda beceri kazanması, sunuş ve kendini ifade etme becerileri kazanılması, dil becerilerini geliştirmesi, öğrencilerin ingilizce kelime dağarcığını artırmak, kelimelerin İngilizce telaffuzlarının geliştirilmesi bu projede hedeflenen ana amaçlardır.

Instagram: https://instagram.com/word_winning?igshid=or1bw4wq29p4

Twinspace: https://twinspace.etwinning.net/162813/home

Arda Dılovan IŞIK ve tüm proje ekibine teşekkür eder, başarılar dileriz.

Gap Mahallesi 2503 sokak no3 - 4882807200

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.